Žeriavnické práce Bardejov a okolie

Žeriavnické práce s odbornou obsluhou uľahčia prácu na každej stavbe. Bezpečná realizácia vášho diela pod dohľadom skúseného pracovníka.

Prenájom autožeriavov

Manipulácia s bremenami, výškové práce, montáže skiel, fasádnych panelov, betónových prvkov, osadenie bazénov, elektrických transformátorov. Techniku na žeriavnické práce pre vás zabezpečí prenájom autožeriavov.

Žeriavnicke práce_2
Prenájom plošiny a manipulačnej techniky

PRENÁJOM HYDRAULICKEJ RUKY

Na prepravu a jednoduchšiu manipuláciu s ťažkými nákladmi alebo nákladmi väčších rozmerov ponúkame prenájom hydraulickej ruky s nosnosťou až 10 tony.

Hydraulická ruka rýchlo a bez poškodenia naloží náklad na nákladné vozidlo, pomôže vám tiež pri jeho vykladaní. Je to veľký pomocník pri stavebných prácach.

Žeriavnické práce vo výškach, na stenách budov a na strechách

Potrebujete vykonať práce na zle dostupných miestach a nemáte potrebné technické vybavenie? Zabezpečí vám ho prenájom žeriavov a hydraulickej ruky.

Zariadenie dopravíme až na miesto. Stačí nás len kontaktovať a dohodnúť si termín, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať.

Manipulačná technika
Prenájom plošiny a manipulačnej techniky

Poskytneme skúsenú obsluhu

Prenájom hydraulickej ruky alebo žeriavu je vám k dispozícii vrátane odbornej obsluhy.

Uľahčíme vám prácu vo výškach, na vonkajších stenách a strechách stavby aj vyloženie ťažkého nákladu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa môžete spoľahnúť na to, že žeriavnické práce prebehnú bez akýchkoľvek problémov.