Dovoz materiálu a kameniva

Rýchly dovoz materiálu a kameniva, makadamu, štrku, zeminy, piesku aj dreva a iných materiálov. Postaráme sa tiež o bezpečnú nakládku a vykládku.

Preprava sypkých materiálov

Dovoz štrku, kameniva a piesku zabezpečujeme pomocou nákladných vozidiel s nosnosťou do 35 ton. Prispôsobíme sa vašim termínom, podľa typu a množstva materiálu vám odporučíme vhodné vozidlo.

 

Preprava sypkých materiálov zabezpečí prevoz na vami určené miesto. Spoľahnúť sa môžete tiež na bezproblémovú vykládku.

Dovoz materialu a kameniva-2
Dovoz-materialu-a-kameniva-2

Preprava stavebného materiálu

Potrebujete zabezpečiť dodávku stavebného materiálu? Postarajú sa o ňu moderné vyklápače rôznej nosnosti, na prepravu materiálu máme k dispozícii  tandemové prívesy, rôzne návesy a podvalníkový prívesy s nosnosťou 30 ton. 

Dovoz materiálu a kameniva, dreva a iných stavebných materiálov naplánujeme tak, aby sme dodržali dohodnutý čas doručenia na miesto. Na jednoduchšie naloženie a vyloženie nákladu sú naše vozidlá vybavené hydraulickou rukou.

NAŠE STROJE

Máme početný vozový park, v ktorom sa nachádzajú vozidlá s rôznou nosnosťou značiek Mercedes, Iveco a Man. Na dovoz materiálu a kameniva vyberieme vozidlo, ktoré najviac vyhovuje jeho povahe a množstvu.

Naše stroje majú nosnosť od 13 až do 35 ton. K dispozícii sú vám sklápače, kontajnerové vozidlá, podvalníkový príves, v prípade väčšieho množstva materiálu používame tandemový príves.

Dovoz materialu a kameniva 3
Dovoz kameniva a materiálu 003

Odvoz stavebného odpadu

Po ukončení stavby alebo niektorých jej fáz je potrebné postarať sa o odvoz odpadu. Ponúkame odvoz stavebnej sute, železa a ďalšieho odpadu. Aby ste mali dostatok času na upratanie staveniska, k dispozícii je tiež možnosť prenájmu kontajnera.

Odvoz a likvidáciu stavebného odpadu realizujeme našimi vozidlami, ktoré obsluhujú skúsení pracovníci. Môžete sa preto spoľahnúť na jeho bezproblémový priebeh.