Žeriavnické práce

Postaráme sa o všetky žeriavnické práce pri manipulácii s bremenami. Máme skúsenosti s prácou vo výške, montážou skiel, fasádnych panelov, betónových a iných prvkov.

Žeriavnické práce 007
Prenájom plošiny a manipulačnej techniky

Prenájom plošiny a manipulačnej techniky

Poskytujeme prenájom plošiny a manipulačnej techniky, ako sú vysokozdvižné plošiny a vozíky a iná technika. Postaráme sa tiež o dovoz a profesionálnu obsluhu.

Zemné a výkopové práce

Zemné a výkopové práce realizujeme pri výstavbe budov, ciest, bazénov, revíznych šácht, plotov a iných stavieb. Postaráme sa o výkopy na prípojky, terénne úpravy záhrad, zabezpečíme odvoz zeminy a odpadu.

O nás
Dovoz materiálu a kameniva

Dovoz materiálu a kameniva

Potrebujete doviesť stavebný materiál? Dovoz materiálu a kameniva, makadamu, štrku, zeminy, piesku, dreva a iných materiálov pre vás zabezpečíme našimi nákladnými vozidlami.

Prenájom debnenia a lešenia

Stropné debnenie, debnenie stien, prekladov a vencov, fasádne lešenia a podperné systémy. Ponúkame vám komplexné služby vrátane dopravy a montáže.

Prenájom debnenia a lešenia

Realizácia stavieb

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa na realizácie stavieb? Zhotovujeme domy na kľúč, prístavby, holodomy, hrubé stavby, polyfunkčné objekty a inžinierske stavby.

Realizácia stavieb 4
O nás

Striekané izolácie a farby

Ideálnou voľbou, ktorá šetrí čas aj náklady, sú striekané izolácie a farby s dlhou životnosťou. Izolácie aplikujeme do interiéru, na izoláciu podkrovia aj základov domov.