Realizácia stavieb v Bardejove

Na ceste k vášmu vysnívanému bývaniu vám pomôže profesionálna realizácia stavieb. Zhotovujeme domy na kľúč, holodomy, hrubé stavby, polyfunkčné objekty a inžinierske stavby.

Dom na kľúč

Hľadáte overeného dodávateľa, ktorý pre vás postaví dom na kľúč? Vykonávame realizácie stavieb rodinných domov. Môžete sa na nás obrátiť aj s potrebou postaviť garáž, záhradnú chatu alebo prístavbu.

Dom na kľúč vás odbremení od všetkých starostí so stavbou. Stačí nám predložiť vaše predstavy, o všetko sa postaráme my. Na vás bude len nasťahovať sa do vášho nového bývania.

Na realizácie stavieb rodinných domov máme tím skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou. Môžete sa preto spoľahnúť na kvalitne odvedenú prácu, zabezpečíme pre vás tiež spoľahlivý stavebný dozor.

Realizácia stavieb 3
Realizácia stavieb 4

Realizácie stavieb bytových domov a polyfunkčných objektov

Ponúkame realizácie stavieb bytových domov, polyfunkčných objektov, realizácie inžinierskych stavieb, priemyselných hál a skladov.

Máme dlhoročné skúsenosti rôznych typov objektov. Postaráme sa tiež o kompletné výkopové a zemné práce aj vyhotovenie prípojok na inžinierske siete.

Hrubá stavba, holodom, zhotovenie základovej dosky

Potrebujete postaviť hrubú stavbu alebo holodom? Radi vám pomôžeme tiež s rôznymi činnosťami na stavbe, ako sú zhotovenie základovej dosky, realizácia strechy, osadenie okien a dverí.

Pri našej práci dbáme o používanie moderných technologických postupov. Samozrejmosťou je dodržanie všetkých dohodnutých zmluvných podmienok, ako sú termín výstavby či cena.

TECHNOLOGICKÉ POSTUPY
Realizácia stavieb 5

Vlastné stavebné mechanizmy

Naša spoločnosť disponuje vlastnými stavebnými mechanizmami na realizácie stavieb. Preto nie sme závislí na rôznych subdodávateľoch, čo výrazne prispieva k skráteniu času výstavby.

V našom tíme pracujú odborníci na rôzne činnosti. Počas realizácie pre vás zabezpečíme elektroinštalácie, vodoinštalačné práce, dokončenie interiéru aj exteriéru stavby. Všetky práce koordinujeme tak, aby sme všetko včas dokončili.