Zemné a výkopové práce

Vykonávame zemné a výkopové práce pri výstavbe budov, parkovísk a ciest. Zabezpečíme drobné výkopy, výkopy na prípojky inžinierskych sietí, bazény, žumpy aj revízne šachty.

Zemné a výkopové práce podľa vašich potrieb

Základom pri stavbe domov, ciest, prípojok a iných stavieb sú zemné a výkopové práce. Aby naplnili svoj účel, dôležité je ich odborné prevedenie.

Naša spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti, dbáme na kvalitné odvedenie práce. Môžete sa na nás obrátiť aj vtedy, ak potrebujete terénne úpravy pozemkov. Postaráme sa tiež o odvoz zeminy a stavebného odpadu. V Bardejove a okolí.

Zemné a výkopové práce
Zemné a výkopové práce_2

Aj v neprístupnom teréne

Disponujeme vlastným strojovým parkom. Používame moderné stroje na zemné a výkopové práce, ktoré dokážu pracovať aj v ťažko dostupnom teréne.

Zabezpečíme zemné a výkopové práce pri stavbe rodinných domov, oplotenia, čističiek odpadových vôd, bazénov a parkovísk. Realizujeme tiež výkopy na plynové, elektrické, vodovodné a kanalizačné prípojky.

Terénne úpravy pozemkov

Zemné a výkopové práce zahŕňajú terénne úpravy, úpravy pozemku pred stavbou na rovinatom aj svahovitom teréne. Postaráme sa tiež o vyrovnanie pozemku po dokončení stavby.

Upravíme záhradné pozemky, realizujeme výkopy na bazény. Môžete sa na nás obrátiť aj s potrebou terénnych úprav pred pokládkou zámkovej dlažby.

Manipulačná technika
Zemné a vykopové práce 4

Overený partner na každý váš projekt

Máme skúsenosti s projektami rôzneho druhu a veľkosti. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne s ohľadom na všetky jeho požiadavky.

Ponúkame našu odbornosť, spoľahlivosť, dodržiavanie termínov a dôraz na kvalitu výsledku. Zemné a výkopové práce moderným strojovým vybavením pre vás zabezpečia naši odborníci s dlhoročnou praxou.