Striekané izolácie a farby

Izolácie, ktoré šetria vaše náklady aj čas. Ponúkame aplikáciu pomocou moderného zariadenia na striekané izolácie a farby.

Striekané izolácie na vašu stavbu

Do interiéru, na izoláciu podkrovia aj základov domov používame moderné striekané izolácie. Vyznačujú sa vysokou stálosťou a výbornými tepelno-izolačnými schopnosťami. Navyše majú dlhú životnosť.

Striekané izolácie šetria čas na realizáciu stavby. Ich aplikácia nevyžaduje žiadnu predprípravu, potrebné je len zabezpečiť prístup k elektrickej sieti.

Striekaná izolácia - Bardejov

Aplikácia striekanej izolácie šetrí náklady

Striekané izolácie vytvoria jednoliatu vrstvu bez špár, ktorá dokonale bráni únikom tepla, čím znižujú výdavky na vykurovanie o viac ako polovicu. Eliminujú tiež vznik tepelných mostov, bránia prenikaniu vlhkosti a znižujú riziko vzniku plesní.

Prekvapivá je aj rýchlosť aplikácie, čo skracuje čas výstavby. Aplikácia striekanej izolácie do podkrovia bežného rodinného domu zaberie len jeden deň.

Najmodernejšie zariadenie na striekanú izoláciu

Aby vám striekaná izolácia priniesla všetky výhody, pri práci dodržiavame stanovené technologické postupy. Na aplikáciu používame najnovší model zariadenia Sanberg SG-300X Generation 5.

Toto zariadenie na striekané izolácie je mobilné, čo nám umožňuje dopraviť ho na stavbe priamo na miesto. Sanberg SG-300X Generation 5 je vhodný na vonkajšiu aj vnútornú izoláciu.

Sanberg SG-300X Generation 5
Dovoz materiálu a kameniva 4

Striekanie farieb

Čas pri maľovaní interiéru, ale aj fasády, výrazne šetrí striekanie farieb. Tento spôsob aplikácie uľahčuje ich nanášanie a vytvorí jednoliatu farebnú vrstvu.

Aby výsledok naplnil vaše očakávania, striekanie farieb si vyžaduje skúsených odborníkov. Pri práci používame moderné vybavenie, čo navyše prispieva k výraznej úspore materiálu.